دانلود فیلم سینمایی گیجگاه

داستان

در دهه هفتاد شمسی، یک معلم ادبیات و ورزش که مربی کلاس کاراته هم هست، به مادر مطلقه یکی از شاگردان خود علاقه مند می شود. در این میان، اتفاقات عجیب و غیرمنتظره دیگری رقم می خورد، مثل کشیده شدن پای جمشید هاشم پور، ستاره فیلم های اکشن ایرانی دهه هفتاد به قصه.

گیج گاه فیلم سینمایی جدید ایرانی به کارگردانی عادل تبریزی و نویسندگی ارسلان امیری و عادل تبریزی است. فیلم گیج گاه با ژانر کمدی است و تهیه کنندگی کار بر عهده حنیف سروری و ولی‌الله مدنی بوده و حامد بهداد، باران کوثری و جمشید هاشم‌پور از بازیگران این فیلم می‌باشند. فهرست مطالب Toggleلیست تمامی بازیگران فیلمخلاصه داستان فیلم گیج گاهدانلود فیلم گیج گاه با لینک مستقیمدرباره فیلم چه میدانیم؟نقد و بررسی ...

لیست تمامی بازیگران فیلم

حامد بهداد، باران کوثری، سروش صحت، فرهاد آییش، بهرنگ علوی، امیرحسین رستمی، نادر سلیمانی، بیژن بنفشه‌خواه، سیاوش چراغی‌پور، محمد الهی و جمشید هاشم پور.

دانلود فیلم سینمایی گیجگاه

خلاصه داستان فیلم گیج گاه

داستان یک معلم ادبیات و ورزش به نام حسن آقا را روایت می‌کند که کلاس کاراته دارد و درگیر رخدادهای عجیب و غریب می‌شود. او با خانواده‌ای زندگی می‌کند که به سینما و فیلم علاقه دارند. داستان از زاویه زندگی حسن آقا و دیگر اعضای خانواده، ارتباط‌ها و ماجراهای خنده‌داری را به تصویر می‌کشد.

شماره پشتیبانی ۰۹۰۴۵۹۸۹۶۸۹ پشتیبانی تلگرام راهنما

دانلود شما داخلی و نیم بها محاسبه میشود

برچسب ها :

پیشنهاد ما

331 بازدید

157 بازدید

83 بازدید

79 بازدید

109 بازدید

113 بازدید

0 دیدگاه